Şahin Group
0
yükleniyor...

Türkiye'nin Açık Deniz Balıkçısı

%100 Doğal Ürünleri ile Türkiye'nin En Geniş Açık Deniz Ürünü Portföyüne Sahip Firması

Sürekli Büyüyen Güçlü Firma
Şahin Group

1991 yılından bu yana balıkçılık sektöründe birçok alanda hizmet veren Mehmet Şahin ÇAKAN, 2005 yılında kendisine ait nakliye firmasını kurdu. Böylelikle teknelerin tedarik ettiği balıkları kendi filosu üzerinden taşımaya başladı. 2007 yılında Mehmet Şahin Çakan Balıkçılık Ltd. Şti.’ni kurarak 1 balıkçı gemisiyle başlamış olduğu faaliyetine 52 teknelik balıkçı filosuyla devam etmektedir.

Sahin Group

Açık Denizin Taze Lezzetleri

3 Kıta; Onlarca Ülkeye Sevkiyat

Sektördeki başarılarına 2010 yılında İzmir Balıkçı İş Adamları Dernek Başkanlığına seçilerek devam etti. 2012 yılında Soğuk Hava Balık İşleme Tesisini kurdu. 2013 yılında İzmir Ticaret Odası Meclis üyeliğine seçildi. Dünya'nın birçok ülkesine ürünlerini ulaştırmayı hedefleyen Mehmet Şahin Bey, 2016 yılında Balık İşleme Tesisinden; ilk olarak Yunanistan ile başlayan ihracat hayatına sonrasında; İtalya, Çin Halk Cumhuriyeti, Belçika, Fransa, Kuveyt, Katar, Lübnan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ni daha birçok ülkeyi ekleyerek müşteri portföyünü her geçen gün arttırmaktadır.

Hamsi ve Sardalya Türkiye Tedarikçisi

Türkiye'nin başta Hamsi ve Sardalya olmak üzere, açık denizlerindeki tüm deniz ürünlerinin avcılığı, toptan balık satışı, depolama, üretim tesislerinde paketlemesi ve satışı konusunda Türkiye'nin En Büyük firmalarından birisidir. Özellikle Hamsi'nin Türkiye Balıkçı Tedarikçisidir.

Türkiye'de Balıkçılığa İmzamızı Atıyoruz.

2018 yılında İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu’na seçildi. Balıkçılık sektöründe yaygınlaşmayı ve ürün çeşitlerini genişleterek, doğal ve kaliteli deniz ürünleriyle hizmet vermeyi hedef edinen Mehmet Şahin ÇAKAN, Şahin Grup olarak balıkçılık sektöründe deniz ürünlerinin avcılık, lojistik, toptancılık, soğuk hava depoculuğu, işleme, dağıtım ve pazarlama alanlarında entegre olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Farkımız

* 5 Grup Şirketi ( Şahin Balıkçılık, Şahin Su Ürünleri, Şahin Nakliyat, Şahin Soğuk Hava Deposu, Fish Mate)

* 52 Adet Türkiye'nin Tüm Denizlerinde Faaliyet Gösteren Balıkçı Teknelerimiz.

* 6500 m3 AB Standartlarında Soğuk Hava Depoları.

* 5500m2 Dünya Standartlarında Üretim Tesisleri.


Bak
Kapat